Jak postupovat v případě zájmu o zvíře:

* Nevolejte , z důvodu pracovního vytížení Vám to na 90% stejně nezvednu. Jsem normálně pracující člověk, mám dceru a obvolávám si vybrané zájemce sama ve volném čase.


* Promyslete si předem, zda opravdu chcete domů pejska, kočičku, či králíčka. Promluvte si s rodinou, zeptejte se majitele bytu- zda opravdu můžete ! Bohužel 50 % času ztratíme zbytečně - nakonec majitel nepovolí, nakonec vlastně nechcete pejska nyní, nakonec jinou velikost psa, nebo rodina nesdílí Váš názor. Děkujeme

* Na email 

srdcem-pro-psy@seznam.cz 
prosím zašlete vyplěný dotazník, který je ke stažení níže. 

 Předem děkujeme za jeho zaslání ❤️ Velmi nám tím pomáháte ve správném výběru nového domova pro naše svěřence. 

Adopční poplatky 

* u pejsků  1500 - 6000,- 
*  u kočiček 0 - 1500,-  
 * u králíčků 0- 1000 ,- 
*u morčátek dobrovolný  

Záleží co vše má zvířatko za sebou, jaké byly vynaloženy náklady, jaké má šance na adopci s ohledem na věk, povahu a podobně. 

 

Adopční poplatky nám pomáhají hradit čát nákladů - krmivo, veterinarní náklady, probiotika, doplňky stravy, stelivo, klece, ohrádky, podložky a další .


ADOPČNÍ PROCES
 
 
Snažímě se vybrat nové domovy co nejpečlivěji. Po zhodnocení dotazníků telefonicky kontaktujeme nejvhodnější zájemce - hovor trvá cca 30-90 minut. Musíme probrat pořádně vše i z naší strany :) Pokud se vzájemně domluvíme, adopce samotná trvá cca 30-90 minut. Záleží na zvířatku a množství potřebných informací.

Bohužel není v našich silách kontaktovat všechny zájemce a předem se  za to omlouváme.