Chceš pomáhat i Ty? Níže si najdi, co Tě zajímá 

Děkujeme, Těm, kteří již pomáhají

Veterinární péče

Již několik let je naší hlavní veterinární lékařkou MVDr. Barbora Tomsová -  Veterina na Výšince Turnov. Díky skvělému vybavení veteriny i ochotě paní doktorky a celého týmu jsme již zachárnili mnoho chlupáčů ve velmi špatném stavu. Zde je umístěna i naše kasička.

 Za ortopedem, kardiologem, dermatologem a v případě potřeby i jiným specialistou jezdíme na Kliniku Hanza do Hradce Králové .


Dočasná péče

Naše hlavní dočaskářka s rodinou pomáhají již mnoho let, a bez nich by to rozhodně nešlo. 

Dočaskářů máme velmi málo, občas někdo přibude, ale zase brzy zase skončí. 

Je to velmi náročné na psychiku z více ohledů. Samozřejmě ke zvířeti přilnete, a loučení nebývá lehké. My pláčeme také velmi často a to děláme dočasnou péči již mnoho let.V případě, že Vás zajímá více napište nám.

Finanční pomoc 

Je možné zaslat finanční pomoc jak na trasparentní účet u FIO banky - 2101684287/2010 , tak i přinést hotovost do kasičky, která je umístěna zatím pouze v Turnově na naší hlavní veterině. - Veterina na Výšince .

Na každý finanční dar Vám samozřejmě můžeme v případě potřeby vystavit potvrení o daru. 

Administrativa, web, inzerce apod.

Veškerou administrativu dělám pouze já. Zatím je to stejně i se zveřejnováním zvířátek na sociální síti Facebook, Peswem, či na těchto stránkách.  Instagram si vzala na starost naše aktuální fotografka Lucka.  Pokud je někdo šikovný a ochotný pomoci, ozvěte se. Uvidíme, co vymyslíme. 

Fotografie

90 % fotek vyfotím já. 

Minulý rok nám začala pomáhat velmi šikovná fotografka  Lucie Koštejnová. Bydlí od nás ale daleko a poslední měsíce se nám nedaří focení skloubit. Uvítáme i další ochotné fotografy !

Stříhání a zábaly pejsků  

Odbornou a profesionální péči o srst pejsků pro nás zajištujě mnoho let a zcela zdarma paní Monika Jelínková. Ať je potřeba stříhání, speciální zábaly a koupele či jiná úprava, je vždy velmi ochotná a nápomocná. 

Materiální sbírka v obchodě MiaBella

V minulém roce pro nás vznikla sbírka materiální pomoci v chovatelských potřebách  MiaBella v Příšovicích. Majitelka obchodu Terka, zde umístila bedýnku, do které mohou zákazníci koupit něco i pro naše svěřence a umístit to do ní. 

Materiální sbírka

Za ručníky, prostřeradla, savé podložky, dezinfekce, prací prostředky ( šetrné ), kuchyňské utěrky, toaletní papír a jiné použitelné věci pro péči o štěnata jsme velmi rádi.Krmivo a pamlsky příjmáme, ale naše pejsky krmíme stále tím stejným krmivem, které kupujeme každý měsíc. Za nás je potřeba stabilita ve stranování a nechceme jim to měnit. Pokud nevyužijeme materiální dar my, vždy to předáme potřebným  - či jinému útulku.

Převozy a šikovné ruce

Převozy zvířat si zajištuji z 90% sama. Pokud hodně "hoří" vetšinou dáme výzvu na sociální sítě a někdo z našeho okolí je ochoten pomoci.

Pokud by byl někdo ochotný a nápomocný, budeme velmi rádi 

Pokud je někdo šikovný a dokázal by nám postavit bytelnou klec na míru za náklady, bylo by to super. Občas také potřebujeme pomoci přeskládat težké věci apod. Je dobré v případě potřeby vědet, kam se můžeme obrátit.